Ole hyvä ja odota...

Tuote on lisätty ostoskoriin.Näytä ostoskorin sisältö

Tarvikkeet

Filtteri vaihtoehdot

Valitse filtteri

Valitse parametri aloittaaksesi ohjatun haun.

Aktiiviset filtterit

Ei valintaa
Näytetään 1 - 60 / 275 tuotteesta 1 2 3 4 5 Seuraava
Varastossa Tulossa
DELL
DELL RACK KIT FOR X1018/ X1026/ X4012
DELL RACK KIT FOR X1018/ X1026/ X4012
Tuotekoodi: 575-BBEE
Tuote: Miscellaneous
Varastossa Varastossa Myymälässä Keskusvarasto 7 tuotetta saatavilla varastossa oleva tuote/tuotteet erikoishintaan.
35,00
28,23  Hinta ALV 0%
 
Osta
DELL N2000/ N3000 STACKING CABLE 1M
DELL N2000/ N3000 STACKING CABLE 1M
Tuotekoodi: 470-AAPW
Tuote: Miscellaneous
Tulossa Keskusvarasto Keskusvarasto Keskusvarasto Tilaus pakollinen, arvioitu Erikoishintaiset tuotteet ovat loppuneet varastosta. Arvioitu toimitusaika on 10.7.2018
49,00
39,52  Hinta ALV 0%
 
Osta
DELL NETWORKING W-IAP103/ 225 WALL MOUNT
DELL NETWORKING W-IAP103/ 225 WALL MOUNT
Tuotekoodi: 770-BBCY
Tuote: Miscellaneous
Varastossa Varastossa Myymälässä Keskusvarasto 3 tuotetta saatavilla varastossa oleva tuote/tuotteet erikoishintaan.
55,00
44,35  Hinta ALV 0%
 
Osta
No image
DELL BTO/- Monteringsfäste f nätverksen
Tuotekoodi: 15230972/DELLMOUNTKVM
Tulossa Keskusvarasto Keskusvarasto Keskusvarasto Tilaus pakollinen, arvioitu Erikoishintaiset tuotteet ovat loppuneet varastosta. Arvioitu toimitusaika on 6.7.2018
64,00
51,61  Hinta ALV 0%
 
Osta
DELL Networking Cable SFP+ to DELL UPGR
DELL Networking Cable SFP+ to DELL UPGR
Tuotekoodi: 470-ABPS
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
Tulossa Keskusvarasto Keskusvarasto Keskusvarasto Tilaus pakollinen, arvioitu Erikoishintaiset tuotteet ovat loppuneet varastosta. Arvioitu toimitusaika on 6.7.2018
66,00
53,23  Hinta ALV 0%
 
Osta
DELL NETWORKING SFP 100BASE-FX TRANSC 1310NM 2KM SMF - KIT      IN ACCS
DELL NETWORKING SFP 100BASE-FX TRANSC 1310NM 2KM SMF - KIT IN ACCS
Tuotekoodi: 407-BBOT
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
Tulossa Keskusvarasto Keskusvarasto Keskusvarasto Tilaus pakollinen, arvioitu Erikoishintaiset tuotteet ovat loppuneet varastosta. Arvioitu toimitusaika on 6.7.2018
99,00
79,84  Hinta ALV 0%
 
Osta
DELL NETWORKING SFP 1000BASE-T RJ45
DELL NETWORKING SFP 1000BASE-T RJ45
Tuotekoodi: 407-BBOS
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
Varastossa Varastossa Myymälässä Keskusvarasto 30 tuotetta saatavilla varastossa oleva tuote/tuotteet erikoishintaan.
140,00
112,90  Hinta ALV 0%
 
Osta
DELL POWERCONNECT 1000BASE-SX SFP LC-
DELL POWERCONNECT 1000BASE-SX SFP LC-
Tuotekoodi: 407-10933
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
Varastossa Varastossa Myymälässä Keskusvarasto 9 tuotetta saatavilla varastossa oleva tuote/tuotteet erikoishintaan.
142,00
114,52  Hinta ALV 0%
 
Osta
No image
DELL NETWORKING W-IAP275 POLE/WALL MOUNT
Tuotekoodi: 770-BBHQ
Tuote: Miscellaneous
Varastossa Varastossa Myymälässä Keskusvarasto 1 tuotetta saatavilla varastossa oleva tuote/tuotteet erikoishintaan.
152,00
122,58  Hinta ALV 0%
 
Osta
DELL TANDEM SWITCH TRAY F/ X1018X1018PX1026X1026PX4012   IN ACCS
DELL TANDEM SWITCH TRAY F/ X1018X1018PX1026X1026PX4012 IN ACCS
Tuotekoodi: 770-BBNQ
Tuote: Miscellaneous
Varastossa Varastossa Myymälässä Keskusvarasto 3 tuotetta saatavilla varastossa oleva tuote/tuotteet erikoishintaan.
171,00
137,90  Hinta ALV 0%
 
Osta
No image
DELL BTO/Cisco 3M SFP+Direct Attach Twinaxi
Tuotekoodi: 15166806/2/SFP
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
Tulossa Keskusvarasto Keskusvarasto Keskusvarasto Tilaus pakollinen, arvioitu Erikoishintaiset tuotteet ovat loppuneet varastosta. Arvioitu toimitusaika on 6.7.2018
249,00
200,81  Hinta ALV 0%
 
Osta
No image
DELL BTO/1Y PSP 4H MC
Tuotekoodi: 732-24989/DTCLFY1
Tuote: Licensing / software
Tulossa Keskusvarasto Keskusvarasto Keskusvarasto Tilaus pakollinen, arvioitu Erikoishintaiset tuotteet ovat loppuneet varastosta. Arvioitu toimitusaika on 6.7.2018
252,00
203,23  Hinta ALV 0%
 
Osta
DELL NETWORKING SFP+ 10GBASE-SR LC
DELL NETWORKING SFP+ 10GBASE-SR LC
Tuotekoodi: 407-BBOU
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
Varastossa Varastossa Myymälässä Keskusvarasto 49 tuotetta saatavilla varastossa oleva tuote/tuotteet erikoishintaan.
281,00
226,61  Hinta ALV 0%
 
Osta
DELL NETWORKING 1000BASE-LX SFP LC
DELL NETWORKING 1000BASE-LX SFP LC
Tuotekoodi: 407-10934
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
Tulossa Keskusvarasto Keskusvarasto Keskusvarasto Tilaus pakollinen, arvioitu Erikoishintaiset tuotteet ovat loppuneet varastosta. Arvioitu toimitusaika on 28.6.2018
282,00
227,42  Hinta ALV 0%
 
Osta
DELL NETWORKING 10GBASE-SR SFP+ LC
DELL NETWORKING 10GBASE-SR SFP+ LC
Tuotekoodi: 407-10942
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
Tulossa Keskusvarasto Keskusvarasto Keskusvarasto Tilaus pakollinen, arvioitu Erikoishintaiset tuotteet ovat loppuneet varastosta. Arvioitu toimitusaika on 3.7.2018
294,00
237,10  Hinta ALV 0%
 
Osta
DELL NETWORKING SFP+ 10GBASE-LRM LC
DELL NETWORKING SFP+ 10GBASE-LRM LC
Tuotekoodi: 407-BBON
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
Tulossa Keskusvarasto Keskusvarasto Keskusvarasto Tilaus pakollinen, arvioitu Erikoishintaiset tuotteet ovat loppuneet varastosta. Arvioitu toimitusaika on 29.6.2018
463,00
373,39  Hinta ALV 0%
 
Osta
DELL Networking Transceivers (2) DELL UPGR
DELL Networking Transceivers (2) DELL UPGR
Tuotekoodi: 407-BBWR
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
Tulossa Keskusvarasto Keskusvarasto Keskusvarasto Tilaus pakollinen, arvioitu Erikoishintaiset tuotteet ovat loppuneet varastosta. Arvioitu toimitusaika on 6.7.2018
551,00
444,35  Hinta ALV 0%
 
Osta
No image
DELL BTO/1Y PS NBD
Tuotekoodi: 732-18484/BW40B5J
Tuote: Licensing / software
Tulossa Keskusvarasto Keskusvarasto Keskusvarasto Tilaus pakollinen, arvioitu Erikoishintaiset tuotteet ovat loppuneet varastosta. Arvioitu toimitusaika on 6.7.2018
589,00
475,00  Hinta ALV 0%
 
Osta
No image
DELL BTO/1Y PS NBD
Tuotekoodi: 732-23348/FC28LY1
Tuote: Licensing / software
Tulossa Keskusvarasto Keskusvarasto Keskusvarasto Tilaus pakollinen, arvioitu Erikoishintaiset tuotteet ovat loppuneet varastosta. Arvioitu toimitusaika on 6.7.2018
589,00
475,00  Hinta ALV 0%
 
Osta
No image
DELL BTO/1Y PS NBD
Tuotekoodi: 732-23348/80HXF5J
Tuote: Licensing / software
Tulossa Keskusvarasto Keskusvarasto Keskusvarasto Tilaus pakollinen, arvioitu Erikoishintaiset tuotteet ovat loppuneet varastosta. Arvioitu toimitusaika on 6.7.2018
589,00
475,00  Hinta ALV 0%
 
Osta
No image
DELL BTO/1Y PS NBD
Tuotekoodi: 686-10640/70HXF5J
Tuote: Licensing / software
Tulossa Keskusvarasto Keskusvarasto Keskusvarasto Tilaus pakollinen, arvioitu Erikoishintaiset tuotteet ovat loppuneet varastosta. Arvioitu toimitusaika on 6.7.2018
589,00
475,00  Hinta ALV 0%
 
Osta
No image
DELL BTO/1Y PS NBD
Tuotekoodi: 732-23348/40HXF5J
Tuote: Licensing / software
Tulossa Keskusvarasto Keskusvarasto Keskusvarasto Tilaus pakollinen, arvioitu Erikoishintaiset tuotteet ovat loppuneet varastosta. Arvioitu toimitusaika on 6.7.2018
589,00
475,00  Hinta ALV 0%
 
Osta
No image
DELL BTO/1Y PS NBD
Tuotekoodi: 732-23348/50HXF5J
Tuote: Licensing / software
Tulossa Keskusvarasto Keskusvarasto Keskusvarasto Tilaus pakollinen, arvioitu Erikoishintaiset tuotteet ovat loppuneet varastosta. Arvioitu toimitusaika on 6.7.2018
589,00
475,00  Hinta ALV 0%
 
Osta
No image
DELL BTO/1Y PS NBD
Tuotekoodi: 732-23348/60HXF5J
Tuote: Licensing / software
Tulossa Keskusvarasto Keskusvarasto Keskusvarasto Tilaus pakollinen, arvioitu Erikoishintaiset tuotteet ovat loppuneet varastosta. Arvioitu toimitusaika on 6.7.2018
589,00
475,00  Hinta ALV 0%
 
Osta
DELL 1GB ETHERNET PASS-THROUGH
DELL 1GB ETHERNET PASS-THROUGH
Tuotekoodi: 403-10291
Tuote: Miscellaneous
Tulossa Tulossa Tulossa Tulossa Erikoishintaiset tuotteet ovat loppuneet varastosta. Arvioitu toimitusaika ei ole tiedossa.
684,00
551,61  Hinta ALV 0%
 
Osta
DELL NETWORKING SFP+ 10GBASE-LR LC
DELL NETWORKING SFP+ 10GBASE-LR LC
Tuotekoodi: 407-BBOP
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
Tulossa Keskusvarasto Keskusvarasto Keskusvarasto Tilaus pakollinen, arvioitu Erikoishintaiset tuotteet ovat loppuneet varastosta. Arvioitu toimitusaika on 10.7.2018
696,00
561,29  Hinta ALV 0%
 
Osta
DELL REDUNDANT CHASSIS MGMT CONTROLLER
DELL REDUNDANT CHASSIS MGMT CONTROLLER
Tuotekoodi: 403-10290
Tuote: Miscellaneous
Tulossa Tulossa Tulossa Tulossa Erikoishintaiset tuotteet ovat loppuneet varastosta. Arvioitu toimitusaika ei ole tiedossa.
739,00
595,97  Hinta ALV 0%
 
Osta
DELL NETWORKING 10GBASE-LR SFP+ LC
DELL NETWORKING 10GBASE-LR SFP+ LC
Tuotekoodi: 407-10941
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
Varastossa Varastossa Myymälässä Keskusvarasto 5 tuotetta saatavilla varastossa oleva tuote/tuotteet erikoishintaan.
751,00
605,65  Hinta ALV 0%
 
Osta
DELL NETWORKING 40GE QSFP+ SR TRANS 850NM 100-150M OM3 OM4  IN EXT
DELL NETWORKING 40GE QSFP+ SR TRANS 850NM 100-150M OM3 OM4 IN EXT
Tuotekoodi: 407-10929
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
Tulossa Keskusvarasto Keskusvarasto Keskusvarasto Tilaus pakollinen, arvioitu Erikoishintaiset tuotteet ovat loppuneet varastosta. Arvioitu toimitusaika on 6.7.2018
864,00
696,77  Hinta ALV 0%
 
Osta
DELL NETWORKING SFP 1000BASE-ZX LC
DELL NETWORKING SFP 1000BASE-ZX LC
Tuotekoodi: 407-BBOY
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
Tulossa Keskusvarasto Keskusvarasto Keskusvarasto Tilaus pakollinen, arvioitu Erikoishintaiset tuotteet ovat loppuneet varastosta. Arvioitu toimitusaika on 6.7.2018
1 073,00
865,32  Hinta ALV 0%
 
Osta
DELL 1YR RTD TO 3YR PS NBD F/ DELL NETWORKING S4048-ON      IN SVCS
DELL 1YR RTD TO 3YR PS NBD F/ DELL NETWORKING S4048-ON IN SVCS
Tuotekoodi: 890-24846
Tuote: Licensing / software
Tulossa Keskusvarasto Keskusvarasto Keskusvarasto Tilaus pakollinen, arvioitu Erikoishintaiset tuotteet ovat loppuneet varastosta. Arvioitu toimitusaika on 6.7.2018
1 195,00
963,71  Hinta ALV 0%
 
Osta
DELL NETWORKING N1548 1/10GBE SWITCH
DELL NETWORKING N1548 1/10GBE SWITCH
Tuotekoodi: 210-AEVZ
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
Varastossa Varastossa Myymälässä Keskusvarasto 7 tuotetta saatavilla varastossa oleva tuote/tuotteet erikoishintaan.
1 311,00
1 057,26  Hinta ALV 0%
 
Osta
DELL NETWORKING QSFP+ LM4 OPTIC TRANSC 160M OM4 MMF 1KM SMF      IN ACCS
DELL NETWORKING QSFP+ LM4 OPTIC TRANSC 160M OM4 MMF 1KM SMF IN ACCS
Tuotekoodi: 407-BBRC
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
Tulossa Keskusvarasto Keskusvarasto Keskusvarasto Tilaus pakollinen, arvioitu Erikoishintaiset tuotteet ovat loppuneet varastosta. Arvioitu toimitusaika on 6.7.2018
1 337,00
1 078,23  Hinta ALV 0%
 
Osta
DELL NETWORKING N1548P 1/10GBE POE+ SW
DELL NETWORKING N1548P 1/10GBE POE+ SW
Tuotekoodi: 210-AEWB
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
Tulossa Keskusvarasto Keskusvarasto Keskusvarasto Tilaus pakollinen, arvioitu Erikoishintaiset tuotteet ovat loppuneet varastosta. Arvioitu toimitusaika on 3.7.2018
1 795,00
1 447,58  Hinta ALV 0%
 
Osta
DELL NETWORKING 40GBE QSFP+ TRANS 10KM REACH ON SMF CUST KIT IN ACCS
DELL NETWORKING 40GBE QSFP+ TRANS 10KM REACH ON SMF CUST KIT IN ACCS
Tuotekoodi: 407-BBQV
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
Tulossa Keskusvarasto Keskusvarasto Keskusvarasto Tilaus pakollinen, arvioitu Erikoishintaiset tuotteet ovat loppuneet varastosta. Arvioitu toimitusaika on 6.7.2018
2 608,00
2 103,23  Hinta ALV 0%
 
Osta
DELL NETWORKING SFP+ 10GBE SR 850NM 300M REACH              IN ACCS
DELL NETWORKING SFP+ 10GBE SR 850NM 300M REACH IN ACCS
Tuotekoodi: 407-BBPC
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
Tulossa Keskusvarasto Keskusvarasto Keskusvarasto Tilaus pakollinen, arvioitu Erikoishintaiset tuotteet ovat loppuneet varastosta. Arvioitu toimitusaika on 6.7.2018
2 911,00
2 347,58  Hinta ALV 0%
 
Osta
DELL NETWORKING SFP+ 10GBE ER 1550NM 40KM REACH             IN ACCS
DELL NETWORKING SFP+ 10GBE ER 1550NM 40KM REACH IN ACCS
Tuotekoodi: 407-BBOV
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
Tulossa Keskusvarasto Keskusvarasto Keskusvarasto Tilaus pakollinen, arvioitu Erikoishintaiset tuotteet ovat loppuneet varastosta. Arvioitu toimitusaika on 6.7.2018
3 191,00
2 573,39  Hinta ALV 0%
 
Osta
DELL NETWORKING S3048-ON N AF 48X 1GBE 4X SFP+ 10GBE           IN ACCS
DELL NETWORKING S3048-ON N AF 48X 1GBE 4X SFP+ 10GBE IN ACCS
Tuotekoodi: 210-AEDM
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
Tulossa Keskusvarasto Keskusvarasto Keskusvarasto Tilaus pakollinen, arvioitu Erikoishintaiset tuotteet ovat loppuneet varastosta. Arvioitu toimitusaika on 10.7.2018
3 412,00
2 751,61  Hinta ALV 0%
 
Osta
DELL POWERCONNECT 1000BASE-T RJ-45 SFP
DELL POWERCONNECT 1000BASE-T RJ-45 SFP
Tuotekoodi: 407-10439
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
Varastossa Varastossa Myymälässä Keskusvarasto 1 tuotetta saatavilla varastossa oleva tuote/tuotteet erikoishintaan.
3 599,00
2 902,42  Hinta ALV 0%
 
Osta
DELL NETWORKING S4048-ON N AF 48X 10GBE SFP+ 6X 40GBE QSFP+    IN ACCS
DELL NETWORKING S4048-ON N AF 48X 10GBE SFP+ 6X 40GBE QSFP+ IN ACCS
Tuotekoodi: 210-ADUW
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
Tulossa Keskusvarasto Keskusvarasto Keskusvarasto Tilaus pakollinen, arvioitu Erikoishintaiset tuotteet ovat loppuneet varastosta. Arvioitu toimitusaika on 29.6.2018
8 571,00
6 912,10  Hinta ALV 0%
 
Osta
D-LINK
D-LINK 5V 2A PSU USB
D-LINK 5V 2A PSU USB
Tuotekoodi: PSM-5V-USB-W
Tuote: Miscellaneous
Varastossa Varastossa Myymälässä Keskusvarasto 4 tuotetta saatavilla varastossa oleva tuote/tuotteet erikoishintaan.
16,00
12,90  Hinta ALV 0%
 
Osta
D-LINK 12V 3A POWER ADAPTER BLACK                            IN WRLS
D-LINK 12V 3A POWER ADAPTER BLACK IN WRLS
Tuotekoodi: PSM-12V-38-B
Tuote: Miscellaneous
Tulossa Keskusvarasto Keskusvarasto Keskusvarasto Tilaus pakollinen, arvioitu Erikoishintaiset tuotteet ovat loppuneet varastosta. Arvioitu toimitusaika on 10.7.2018
18,00
14,52  Hinta ALV 0%
 
Osta
D-LINK Interchangeable Euro/ UK plug PSM-5V-55-W
D-LINK Interchangeable Euro/ UK plug PSM-5V-55-W
Tuotekoodi: PSM-5V-55-W
Tuote: Miscellaneous
Varastossa Varastossa Myymälässä Keskusvarasto 1 tuotetta saatavilla varastossa oleva tuote/tuotteet erikoishintaan.
22,00
17,74  Hinta ALV 0%
 
Osta
D-LINK Utbytbar Euro/ UK plug PSM-5V-55-B
D-LINK Utbytbar Euro/ UK plug PSM-5V-55-B
Tuotekoodi: PSM-5V-55-B
Tuote: Miscellaneous
Varastossa Varastossa Myymälässä Keskusvarasto 2 tuotetta saatavilla varastossa oleva tuote/tuotteet erikoishintaan.
22,00
17,74  Hinta ALV 0%
 
Osta
D-LINK utbytbar Euro/ UK plug svart PSM-12V-55-B
D-LINK utbytbar Euro/ UK plug svart PSM-12V-55-B
Tuotekoodi: PSM-12V-55-B
Tuote: Miscellaneous
Varastossa Varastossa Myymälässä Keskusvarasto 2 tuotetta saatavilla varastossa oleva tuote/tuotteet erikoishintaan.
23,00
18,55  Hinta ALV 0%
 
Osta
D-LINK ADSL2/2+ modem, 24/2Mbps, 1xRJ11, 1xRJ45, black
D-LINK ADSL2/2+ modem, 24/2Mbps, 1xRJ11, 1xRJ45, black
Tuotekoodi: DSL-321B/E
Tuote: Analog modem
Tulossa Tulossa Tulossa Tulossa Erikoishintaiset tuotteet ovat loppuneet varastosta. Arvioitu toimitusaika ei ole tiedossa.
29,00
23,39  Hinta ALV 0%
 
Osta
D-LINK 1-Port Gigabit 30W PoE Splitter- 10/100/
D-LINK 1-Port Gigabit 30W PoE Splitter- 10/100/
Tuotekoodi: DPE-301GS
Tuote: POE
Varastossa Varastossa Myymälässä Keskusvarasto 16 tuotetta saatavilla varastossa oleva tuote/tuotteet erikoishintaan.
30,00
24,19  Hinta ALV 0%
 
Osta
D-LINK ADSL2+ Ethernet Modem Rev.Z Annex B and J - incl. TAE Adapter RJ-11 on TAE
D-LINK ADSL2+ Ethernet Modem Rev.Z Annex B and J - incl. TAE Adapter RJ-11 on TAE
Tuotekoodi: DSL-321B/EU
Tuote: Analog modem
Tulossa Keskusvarasto Keskusvarasto Keskusvarasto Tilaus pakollinen, arvioitu Erikoishintaiset tuotteet ovat loppuneet varastosta. Arvioitu toimitusaika on 10.7.2018
30,00
24,19  Hinta ALV 0%
 
Osta
D-LINK EXTENTION CABEL DCS-7513
D-LINK EXTENTION CABEL DCS-7513
Tuotekoodi: DCS-11
Tuote: Miscellaneous
Varastossa Varastossa Myymälässä Keskusvarasto 4 tuotetta saatavilla varastossa oleva tuote/tuotteet erikoishintaan.
32,00
25,81  Hinta ALV 0%
 
Osta
D-LINK PoE Gigabit injector for PoE/PoE+, 10/ 100/ 1000Mbps,  32W, white
D-LINK PoE Gigabit injector for PoE/PoE+, 10/ 100/ 1000Mbps, 32W, white
Tuotekoodi: DPE-301GI
Tuote: POE
Varastossa Varastossa Myymälässä Keskusvarasto 15 tuotetta saatavilla varastossa oleva tuote/tuotteet erikoishintaan.
44,00
35,48  Hinta ALV 0%
 
Osta
D-LINK mydlink Home Siren
D-LINK mydlink Home Siren
Tuotekoodi: DCH-S220/E
Tuote: Miscellaneous
Varastossa Varastossa Myymälässä Keskusvarasto 2 tuotetta saatavilla varastossa oleva tuote/tuotteet erikoishintaan.
59,00
47,58  Hinta ALV 0%
 
Osta
D-LINK MiniTransceiver GBIC 1000LX 10km SwitchModule for DGS-1224T DGS-1216T
D-LINK MiniTransceiver GBIC 1000LX 10km SwitchModule for DGS-1224T DGS-1216T
Tuotekoodi: DEM-310GT
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
Varastossa Varastossa Myymälässä Keskusvarasto 8 tuotetta saatavilla varastossa oleva tuote/tuotteet erikoishintaan.
78,00
62,90  Hinta ALV 0%
 
Osta
D-LINK 2-Port Gigabit PoE Extender
D-LINK 2-Port Gigabit PoE Extender
Tuotekoodi: DPE-302GE
Tuote: POE
Varastossa Varastossa Myymälässä Keskusvarasto 29 tuotetta saatavilla varastossa oleva tuote/tuotteet erikoishintaan.
86,00
69,35  Hinta ALV 0%
 
Osta
D-LINK converter 100MBit TX/FX-SC 100MBit 2km
D-LINK converter 100MBit TX/FX-SC 100MBit 2km
Tuotekoodi: DMC-300SC
Tuote: Media converter
Varastossa Varastossa Myymälässä Keskusvarasto 144 tuotetta saatavilla varastossa oleva tuote/tuotteet erikoishintaan.
90,00
72,58  Hinta ALV 0%
 
Osta
D-LINK MEDIA CONVERTER 10/ 100MBPS TP-100MBPS FIBER MM SC 2KM       IN ACCS
D-LINK MEDIA CONVERTER 10/ 100MBPS TP-100MBPS FIBER MM SC 2KM IN ACCS
Tuotekoodi: DMC-300SC/E
Tuote: Media converter
Tulossa Keskusvarasto Keskusvarasto Keskusvarasto Tilaus pakollinen, arvioitu Erikoishintaiset tuotteet ovat loppuneet varastosta. Arvioitu toimitusaika on 5.7.2018
101,00
81,45  Hinta ALV 0%
 
Osta
D-LINK MiniTransceiver GBIC DEM-211
D-LINK MiniTransceiver GBIC DEM-211
Tuotekoodi: DEM-211
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
Varastossa Varastossa Myymälässä Keskusvarasto 14 tuotetta saatavilla varastossa oleva tuote/tuotteet erikoishintaan.
109,00
87,90  Hinta ALV 0%
 
Osta
D-LINK MiniTransceiver GBIC DEM-210
D-LINK MiniTransceiver GBIC DEM-210
Tuotekoodi: DEM-210
Tuote: Transceiver / GBIC / SFP
Varastossa Varastossa Myymälässä Keskusvarasto 1 tuotetta saatavilla varastossa oleva tuote/tuotteet erikoishintaan.
153,00
123,39  Hinta ALV 0%
 
Osta
D-LINK converter 100MBit TX/FX-SC SM 100MBit 15km
D-LINK converter 100MBit TX/FX-SC SM 100MBit 15km
Tuotekoodi: DMC-515SC
Tuote: Media converter
Varastossa Varastossa Myymälässä Keskusvarasto 2 tuotetta saatavilla varastossa oleva tuote/tuotteet erikoishintaan.
158,00
127,42  Hinta ALV 0%
 
Osta
D-LINK converter 1GBit TP SX 1000Mbps
D-LINK converter 1GBit TP SX 1000Mbps
Tuotekoodi: DMC-700SC
Tuote: Media converter
Tulossa Keskusvarasto Keskusvarasto Keskusvarasto Tilaus pakollinen, arvioitu Erikoishintaiset tuotteet ovat loppuneet varastosta. Arvioitu toimitusaika on 29.6.2018
171,00
137,90  Hinta ALV 0%
 
Osta
D-LINK 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX Singel
D-LINK 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX Singel
Tuotekoodi: DIS-S301SX
Tulossa Tulossa Tulossa Tulossa Erikoishintaiset tuotteet ovat loppuneet varastosta. Arvioitu toimitusaika ei ole tiedossa.
178,00
143,55  Hinta ALV 0%
 
Osta
Näytetään 1 - 60 / 275 tuotteesta 1 2 3 4 5 Seuraava