Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Ostoskorisi on tyhjä

Kaapelit

Näytetään 1 - 60 / 562 tuotteesta
LENOVO SIGNAL DONGLE DMS
Tuotekoodi: 41X6398
Tyyppi: Videomuunnin  -  Liitin 1: DMS-59  -  Liitin 2: 2 x DVI-D
37,00 €
29,84 € Hinta ALV 0%
Saatavilla arviolta 27.7.2024
GARBOT CAT6 S/FTP CU LSZH Ethernet
Tuotekoodi: B-02-62150
Tyyppi: Cat6  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Väri: Harmaa  -  Pituus: 1.5m
38,00 €
30,65 € Hinta ALV 0%
Varastossa 9226
GARBOT CAT6 U/UTP CU LSZH Ethernet
Tuotekoodi: B-02-50150
Tyyppi: Cat6  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Väri: Harmaa  -  Pituus: 1.5m
38,00 €
30,65 € Hinta ALV 0%
Varastossa 40
GARBOT CAT6 S/FTP CU LSZH Ethernet
Tuotekoodi: B-02-60700
Tyyppi: Cat6  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Väri: Harmaa  -  Pituus: 7m
75,00 €
60,48 € Hinta ALV 0%
Varastossa 690
GARBOT CAT6 S/FTP CU LSZH Ethernet
Tuotekoodi: B-02-60500
Tyyppi: Cat6  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Väri: Harmaa  -  Pituus: 5m
62,00 €
50,00 € Hinta ALV 0%
Varastossa 1248
GARBOT CAT6 S/FTP CU LSZH Ethernet
Tuotekoodi: B-02-60150
Tyyppi: Cat6  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Väri: Harmaa  -  Pituus: 1.5m
38,00 €
30,65 € Hinta ALV 0%
Varastossa 1616
GARBOT CAT6 S/FTP CU LSZH Ethernet
Tuotekoodi: B-02-60800
Tyyppi: Cat6  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Väri: Harmaa  -  Pituus: 10m
100,00 €
80,65 € Hinta ALV 0%
Varastossa 586
GARBOT CAT6 S/FTP CU LSZH Ethernet
Tuotekoodi: B-02-62500
Tyyppi: Cat6  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Väri: Harmaa  -  Pituus: 5m
50,00 €
40,32 € Hinta ALV 0%
Varastossa 2838
GARBOT CAT6 S/FTP CU LSZH Ethernet
Tuotekoodi: B-02-62700
Tyyppi: Cat6  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Väri: Harmaa  -  Pituus: 7m
75,00 €
60,48 € Hinta ALV 0%
Varastossa 5124
GARBOT CAT6 S/FTP CU LSZH Ethernet
Tuotekoodi: B-02-62300
Tyyppi: Cat6  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Väri: Harmaa  -  Pituus: 3m
38,00 €
30,65 € Hinta ALV 0%
Varastossa 3776
GARBOT CAT6 S/FTP CU LSZH Ethernet
Tuotekoodi: B-02-62800
Tyyppi: Cat6  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Väri: Harmaa  -  Pituus: 10m
100,00 €
80,65 € Hinta ALV 0%
Varastossa 6540
GARBOT CAT6 S/FTP CU LSZH Ethernet
Tuotekoodi: B-02-60900
Tyyppi: Cat6  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Väri: Harmaa  -  Pituus: 15m
35,00 €
28,23 € Hinta ALV 0%
Varastossa 412
GARBOT CAT6 S/FTP CU LSZH Ethernet
Tuotekoodi: B-02-61000
Tyyppi: Cat6  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Väri: Harmaa  -  Pituus: 20m
44,00 €
35,48 € Hinta ALV 0%
Varastossa 46
GARBOT CAT6 U/UTP CU LSZH Ethernet
Tuotekoodi: B-02-50800
Tyyppi: Cat6  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Väri: Harmaa  -  Pituus: 10m
100,00 €
80,65 € Hinta ALV 0%
Varastossa 240
GARBOT CAT6 U/UTP CU LSZH Ethernet
Tuotekoodi: B-02-52500
Tyyppi: Cat6  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Väri: Harmaa  -  Pituus: 5m
62,00 €
50,00 € Hinta ALV 0%
Varastossa 5942
GARBOT CAT6 U/UTP CU LSZH Ethernet
Tuotekoodi: B-02-52800
Tyyppi: Cat6  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Väri: Harmaa  -  Pituus: 10m
100,00 €
80,65 € Hinta ALV 0%
Varastossa 6484
GARBOT CAT6 U/UTP CU LSZH Ethernet
Tuotekoodi: B-02-50200
Tyyppi: Cat6  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Väri: Harmaa  -  Pituus: 2m
38,00 €
30,65 € Hinta ALV 0%
Varastossa 10
GARBOT CAT6 U/UTP CU LSZH Ethernet
Tuotekoodi: B-02-50700
Tyyppi: Cat6  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Väri: Harmaa  -  Pituus: 7m
75,00 €
60,48 € Hinta ALV 0%
Varastossa 714
GARBOT CAT6 U/UTP CU LSZH Ethernet
Tuotekoodi: B-02-50900
Tyyppi: Cat6  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Väri: Harmaa  -  Pituus: 15m
35,00 €
28,23 € Hinta ALV 0%
Varastossa 242
GARBOT CAT6 U/UTP CU LSZH Ethernet
Tuotekoodi: B-02-51000
Tyyppi: Cat6  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Väri: Harmaa  -  Pituus: 20m
47,00 €
37,90 € Hinta ALV 0%
Varastossa 406
GARBOT CAT6 U/UTP CU LSZH Ethernet
Tuotekoodi: B-02-50500
Tyyppi: Cat6  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Väri: Harmaa  -  Pituus: 5m
62,00 €
50,00 € Hinta ALV 0%
Varastossa 628
GARBOT CAT6 U/UTP CU LSZH Ethernet
Tuotekoodi: B-02-52700
Tyyppi: Cat6  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Väri: Harmaa  -  Pituus: 7m
75,00 €
60,48 € Hinta ALV 0%
Varastossa 4388
GARBOT DVI-HDMI. M/F. Black. 15cm
Tuotekoodi: 31.20.9001
Tyyppi: Adapteri  -  Liitin 1: DVI  -  Liitin 2: HDMI-tyyppi A (vakio)  -  Väri: Musta
75,00 €
60,48 € Hinta ALV 0%
Varastossa 1040
GARBOT FO Cable 50/125. OM3.
Tuotekoodi: B-01-10010
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC  -  Liitin 2: LC/PC  -  Väri: Aqua
18,00 €
14,52 € Hinta ALV 0%
Varastossa 18
GARBOT FO Cable 50/125. OM3.
Tuotekoodi: B-01-10003
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC  -  Liitin 2: LC/PC  -  Väri: Aqua
112,00 €
90,32 € Hinta ALV 0%
Varastossa 10
GARBOT FO Cable 50/125. OM3.
Tuotekoodi: B-01-10005
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC  -  Liitin 2: LC/PC  -  Väri: Aqua
38,00 €
30,65 € Hinta ALV 0%
Varastossa 28
GARBOT FO Cable 50/125. OM3.
Tuotekoodi: B-01-10001
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC  -  Liitin 2: LC/PC  -  Väri: Aqua
100,00 €
80,65 € Hinta ALV 0%
Varastossa 20
GARBOT FO Cable 50/125. OM3.
Tuotekoodi: B-01-10040
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC  -  Liitin 2: LC/PC  -  Väri: Aqua
49,00 €
39,52 € Hinta ALV 0%
Varastossa 24
GARBOT FO Cable 50/125. OM3.
Tuotekoodi: B-01-10050
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC  -  Liitin 2: LC/PC  -  Väri: Aqua
58,00 €
46,77 € Hinta ALV 0%
Varastossa 4
GARBOT FO Cable 50/125. OM4.
Tuotekoodi: B-01-10305
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC  -  Liitin 2: LC/PC  -  Väri: Violetti
47,00 €
37,90 € Hinta ALV 0%
Varastossa 20
GARBOT FO Cable 9/125µ. OS2.
Tuotekoodi: LC/APC-LC/APC SM SIMP 1M.
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC  -  Liitin 2: LC  -  Väri: Keltainen
38,00 €
30,65 € Hinta ALV 0%
Varastossa 6
GARBOT Grab&Go 1m Braided Lightning
Tuotekoodi: C-05-10188
Tyyppi: Matkapuhelin  -  Liitin 1: USB A  -  Liitin 2: Lightning  -  Väri: Kulta  -  Pituus: 1m
75,00 €
60,48 € Hinta ALV 0%
Varastossa 2052
GARBOT Grab&Go 1m Braided Micro-USB
Tuotekoodi: C-05-10195
Tyyppi: USB  -  Liitin 1: USB A  -  Liitin 2: Micro-USB B  -  Väri: Hopea  -  Pituus: 1m
38,00 €
30,65 € Hinta ALV 0%
Varastossa 518
GARBOT Grab&Go 1m Braided Micro-USB
Tuotekoodi: C-05-10196
Tyyppi: USB  -  Liitin 1: USB A  -  Liitin 2: Micro-USB B  -  Väri: Vaaleanpunainen  -  Pituus: 1m
38,00 €
30,65 € Hinta ALV 0%
Varastossa 378
GARBOT Grab&Go 1m Braided Micro-USB
Tuotekoodi: C-05-10194
Tyyppi: USB  -  Liitin 1: USB A  -  Liitin 2: Micro-USB B  -  Väri: Kulta  -  Pituus: 1m
38,00 €
30,65 € Hinta ALV 0%
Varastossa 736
GARBOT Grab&Go 1m Braided Type-C
Tuotekoodi: C-05-10191
Tyyppi: USB  -  Liitin 1: USB A  -  Liitin 2: USB C  -  Väri: Kulta  -  Pituus: 1m
50,00 €
40,32 € Hinta ALV 0%
Varastossa 290
GARBOT Grab&Go 1m Braided Type-C
Tuotekoodi: C-05-10193
Tyyppi: USB  -  Liitin 1: USB A  -  Liitin 2: USB C  -  Väri: Vaaleanpunainen  -  Pituus: 1m
50,00 €
40,32 € Hinta ALV 0%
Varastossa 72
GARBOT USB3.1 C-DP. M/F. Black. 15cm
Tuotekoodi: 31.20.9006
Tyyppi: Adapteri  -  Liitin 1: USB C  -  Liitin 2: DisplayPort  -  Väri: Musta
14,00 €
11,29 € Hinta ALV 0%
Varastossa 390
GARBOT USB3.1 C-HDMI. M/F. White 20cm
Tuotekoodi: 31.20.9005
Tyyppi: Adapteri  -  Liitin 1: USB C  -  Liitin 2: HDMI-tyyppi A (vakio)  -  Väri: Valkoinen
16,00 €
12,90 € Hinta ALV 0%
Varastossa 260
GARBOT USB3.1 C-MiniDP. M/F. 15cm
Tuotekoodi: 31.20.9007
Tyyppi: Adapteri  -  Liitin 1: USB C  -  Liitin 2: Mini DisplayPort
15,00 €
12,10 € Hinta ALV 0%
Varastossa 392
Näytetään 1 - 60 / 562 tuotteesta
...