Ole hyvä ja odota...

Tuote on lisätty ostoskoriin.Näytä ostoskorin sisältö
Etusivu » DELL Networking Transceiver QSFP28 DELL UPGR

DELL Networking Transceiver QSFP28 DELL UPGR (407-BBVO)

DELL Networking Transceiver QSFP28 DELL UPGR (407-BBVO)
Hinta  5 970,00
(4 814,52 Hinta ALV 0%)
Tulossa Keskusvarasto Keskusvarasto Keskusvarasto Tilaus pakollinen, arvioitu Erikoishintaiset tuotteet ovat loppuneet varastosta. Arvioitu toimitusaika on 11.2.2021
Määrä:
 
Osta
DELL Networking Transceiver QSFP28 DELL UPGR (407-BBVO)
Tuotekoodi: 407-BBVO
Tekniset tiedot

Suorituskyky

SFP-vastaanottimen tyyppiValokuitu
Tiedonsiirron enimmäisnopeus100000 Mbit/s
PCI-väyläQSFP28
Multi-mode fiber (MMF) -tuki
ValokuituliitinLC
SFP-lähetin-vastaanottimen standardiCWDM4
Suurin siirtoetäisyys2000 m
Ethernet LAN
Ethernet-liitännän tyyppi100 Gigabit Ethernet

Ominaisuudet

Käytönaikaisen vaihdon tuki
Tuotemerkin yhteensopivuusDell
Yhteensopivat tuotteet- Dell Networking S5248F-ON
- Dell Networking Z9100
- Dell Networking S6100
- Dell Networking S5232F-ON
- Dell Networking S5212F-ON
- Dell Networking S5224F-ON
- Dell Networking S5296F-ON
Tuotetiedot tarjoaa CNet sekä valmistajien ja maahantuojien tuotetietokannat.
iLaakso ei vastaa tuotetietojen oikeellisuudesta.

Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.