ASUS LMT XG32VQ ADAPTER_900D
Etusivu
ASUS LMT XG32VQ ADAPTER_900D
|
|
ASUS LMT XG32VQ ADAPTER_900D
Tuotekoodi:
0A001-00790200
|
ASUS 0A001-00790200. Tarkoitus: Näyttö, Virtalähteen tyyppi: Sisätila, Tulojännite: 100 - 240 V. Tuotteen väri: musta. Lukumäärä per pakkaus: 1 kpl
| Tarkoitus | Näyttö |
| Virtalähteen tyyppi | Sisätila |
| Tulojännite | 100 - 240 V |
| Suurin tulojännite | 240 V |
| Syötteen taajuus | 50 - 60 Hz |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | ASUS |
| Yhteensopivuus | Asus LCD Monitor V Series VG32VQE
Asus LCD Monitor V Series VG32VQ-J |
| Tuotteen väri | musta |
| Soveltuu ulkokäyttöön | Kyllä |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.