ASUS ADP 280W 20V C14 180D 6.0P B
Etusivu
ASUS ADP 280W 20V C14 180D 6.0P B
|
|
ASUS ADP 280W 20V C14 180D 6.0P B
Tuotekoodi:
0A001-00801100
|
ASUS 0A001-00801100. Tarkoitus: PC, Virtalähteen tyyppi: Sisätila, Tulojännite: 100 - 240 V. Tuotteen väri: musta. Lukumäärä per pakkaus: 1 kpl
| Tarkoitus | PC |
| Virtalähteen tyyppi | Sisätila |
| Tulojännite | 100 - 240 V |
| Suurin tulojännite | 240 V |
| Syötteen taajuus | 50 - 60 Hz |
| Lähtöteho | 280 W |
| Ulostulojännite | 20 V |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | ASUS |
| Yhteensopivuus | Asus Mini PC ProArt PA90 |
| Tuotteen väri | musta |
| Soveltuu ulkokäyttöön | Kyllä |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.