ASUS ADAPTER 45W PD 3P(TYPE C)
Etusivu
ASUS ADAPTER 45W PD 3P(TYPE C)
|
|
ASUS ADAPTER 45W PD 3P(TYPE C)
Tuotekoodi:
0A001-01104200
|
ASUS 0A001-01104200. Tarkoitus: Kannettava tietokone, Virtalähteen tyyppi: Sisätila, Tulojännite: 100 - 240 V. Tuotteen väri: musta. Lukumäärä per pakkaus: 1 kpl
| Tarkoitus | Kannettava tietokone |
| Virtalähteen tyyppi | Sisätila |
| Tulojännite | 100 - 240 V |
| Suurin tulojännite | 240 V |
| Syötteen taajuus | 50 - 60 Hz |
| Lähtöteho | 45 W |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | ASUS |
| Yhteensopivuus | Asus Notebook B Series B1402CGA
Asus Notebook B Series B1502CGA
Asus Notebook B Series BR1102CGA
Asus Notebook B Series BR1102FGA
Asus Notebook B Series BR1104CGA
Asus Notebook B Series BR1104FGA
Asus Notebook B Series BR1402CGA
Asus Notebook B Series BR1402FGA
Asus Notebook C Series CM1402CM2A
Asus Notebook C Series CM1402FM2A
Asus Notebook C Series CM3401FFA
Asus Notebook C Series CR1102CGA
Asus Notebook C Series CR1102FGA
Asus Notebook C Series CX1102CKA |
| Tuotteen väri | musta |
| Soveltuu ulkokäyttöön | Kyllä |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.