ASUS ADAPTER 33W19V 2P(5.5PHI)
Etusivu
ASUS ADAPTER 33W19V 2P(5.5PHI)
|
|
ASUS ADAPTER 33W19V 2P(5.5PHI)
Tuotekoodi:
0A001-00770600
|
ASUS 0A001-00770600. Tarkoitus: Kannettava tietokone, Virtalähteen tyyppi: Sisätila, Tulojännite: 100 - 240 V. Tuotteen väri: musta. Lukumäärä per pakkaus: 1 kpl
| Tarkoitus | Kannettava tietokone |
| Virtalähteen tyyppi | Sisätila |
| Tulojännite | 100 - 240 V |
| Suurin tulojännite | 240 V |
| Syötteen taajuus | 50 - 60 Hz |
| Lähtöteho | 33 W |
| Ulostulojännite | 19 V |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | ASUS |
| Yhteensopivuus | Asus Notebook X Series X705MA |
| Tuotteen väri | musta |
| Soveltuu ulkokäyttöön | Kyllä |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.