ASUS ADAPTER 100W PD 3P(TYPE C)
Etusivu
ASUS ADAPTER 100W PD 3P(TYPE C)
|
|
ASUS ADAPTER 100W PD 3P(TYPE C)
Tuotekoodi:
0A001-01090300
|
ASUS 0A001-01090300. Tarkoitus: Universaali, Virtalähteen tyyppi: Sisätila, Tulojännite: 100 - 240 V. Tuotteen väri: musta. Lukumäärä per pakkaus: 1 kpl
| Tarkoitus | Universaali |
| Virtalähteen tyyppi | Sisätila |
| Tulojännite | 100 - 240 V |
| Suurin tulojännite | 240 V |
| Syötteen taajuus | 50 - 60 Hz |
| Lähtöteho | 100 W |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | ASUS |
| Tuotteen väri | musta |
| Soveltuu ulkokäyttöön | Kyllä |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.