ASUS ADAPTER 100W PD 3P(TYPE C)
Etusivu
ASUS ADAPTER 100W PD 3P(TYPE C)
|
|
ASUS ADAPTER 100W PD 3P(TYPE C)
Tuotekoodi:
0A001-01090500
|
ASUS 0A001-01090500. Tarkoitus: Kannettava tietokone, Virtalähteen tyyppi: Sisätila, Tulojännite: 100 - 240 V. Tuotteen väri: musta. Lukumäärä per pakkaus: 1 kpl
| Tarkoitus | Kannettava tietokone |
| Virtalähteen tyyppi | Sisätila |
| Tulojännite | 100 - 240 V |
| Suurin tulojännite | 240 V |
| Syötteen taajuus | 50 - 60 Hz |
| Lähtöteho | 100 W |
| Ulostulojännite | 20 V |
| Lähtövirta | 5 A |
| USB-porttien määrä | 1 |
| Tuotemerkin yhteensopivuus | ASUS |
| Yhteensopivuus | Asus ROG Strix G15 G513IC , Asus ROG Zephyrus G14 GA402RJ , Asus TUF Gaming Dash F15 FX517ZC , Asus ROG Strix Scar 17 G733ZS , Asus ROG Strix Scar 17 G733ZW , Asus ROG Strix Scar 17 G733ZX , Asus ROG Zephyrus M16 GU603ZE , Asus ROG Zephyrus M16 GU603ZW , MSI Prestige 14 A11SCXT (MS-14C4) , Asus ROG Flow Z13 GZ301ZE |
| Tuotteen väri | musta |
| Soveltuu ulkokäyttöön | Kyllä |
| Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
Huomioi, että kuva on suuntaa-antava ja varsinainen tuote saattaa ulkoasultaan poiketa tuotekuvasta (esim. tietokoneisiin ei välttämättä sisälly näyttöä, vaikka kuvassa sellainen olisikin). Jos tuotenimikkeessä on eri tiedot kuin tuotekuvauksessa, tuotenimikkeen tieto on oikein. Jos jokin asia jää epäselväksi, lähetä sähköpostia tukeen ennen tuotteen tilaamista.